Haberler

Havza’da Festival Sponsorlarına Plaket

13 Haziran 2024 Perşembe 14:04

Havza ilçesinde 25 Mayıs Atatürkü Anma ve Termal Turizm Festivalinin sona ermesinin ardından festivale sponsor olan ve yardımda bulunanlara Havza Belediye Başkanı Murat İkiz tarafından plaket verildi.

Havza’da Festival Sponsorlarına Plaket

Havza ilçesinde 25 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Termal Turizm Festivali'nin sona ermesinin ardından festivale sponsor olan ve yardımda bulunanlara Havza Belediye Başkanı Murat İkiz tarafından plaket verildi.

Bu yıl 29.’su düzenlenen 25 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Termal Turizm Festivaline sponsor olanlara, kutlama, güreş ve at yarışı komitelerinde görev yapanlar Havza Belediye başkanı Murat İkiz tarafından plaket verildi.

Festival sponsorlarından Ekim Elektrik Mühendislik A.Ş İşletme Müdürü Tayfun Eraslan’ı makamında misafir eden Havza Belediye Başkanı Murat İkiz; Eraslan ile bir süre sohbet etti.

Ekim Elektrik Mühendislik A.Ş İşletme Müdürü Tayfun Eraslan festivale sponsor olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise festivalin oldukça yoğun geçtiğine işaret ederek, "Festivalimizi elimizden geldiğince adına yakışır şekilde kutlamanın gayreti içerisinde olduk. Siz sayın spornsorlarımızın katkılar bizler için çok önemli. Bundan sonra da katkılarınızı bekliyoruz" diyerek katkı verenlere teşekkür etti.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Ekim Elektrik Mühendislik A.Ş İşletme Müdürü Tayfun Eraslan’a plaket takdim etti.