Haberler

Havza TSO Yönetim ve Meclisinden Başkan İkiz’e Ziyaret

12 Haziran 2024 Çarşamba 16:51

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, TSO Meclis Başkanı Mustafa Başaran, Havza TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile Oda Genel Sekreteri Arif Altun,; Havza Belediye Başkanı Murat İkizi makamında ziyaret ederek ilçe ekonomisi ve sanayisinin gelişimi için yapılabilecek çalışmalar hakkında istişarelerde bulundular.

Havza TSO Yönetim ve Meclisinden Başkan İkiz’e Ziyaret

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, TSO Meclis Başkanı Mustafa Başaran, Havza TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile Oda Genel Sekreteri Arif Altun,; Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i makamında ziyaret ederek ilçe ekonomisi ve sanayisinin gelişimi için yapılabilecek çalışmalar hakkında istişarelerde bulundular.

Havza TSO Başkanı Erkan Acar ilçedeki büyüme hızının Havza Organize Sanayi Bölgesi ile doğru orantıda ilerlediğini ifade ederek; “İlçemizin gelişimi ve büyümesi için Havza OSB’nin hızlı büyümesi ile doğru orantılı gitmekte. Bu bilinç ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İnşallah belediyemiz ile birlikte ilçemizin ekonomik ve sosyal yaşantısına doğrudan etki edecek güzel işler yapacağız. Havza Belediye Başkanımız Murat İkiz’e bir hayal olarak başlayan ve birlikte zorlu aşamalardan geçtiğimiz Havza OSB’ye vermiş olduğu emeklerden ötürü ayrıca teşekkür ediyorum.”dedi.

TSO Meclis Başkanı Mustafa Başaran ise ilçe yapılacak her türlü işbirliğinin Havza’ya katı sağlayacağını ifade ederek; “İlçemizin gerek sanayi gerek turizm ve bunlara bağlı ilçe ekonomisinin kalkınması için ilçe belediyemiz ile işbirliğimiz önemli.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’de Havzanın turizmden, sanayiye ekonomik hayatının gelişmesi için her türlü işbirliğine açık olduklarını ifade ederek; “ Önceliğimiz Havza.  Bunun içinde ortak hareket etmek, ortak akıl ile ilçemize hizmet etmek çok önemli. Bunun en güzel örneğini Havza OSB kurulurken Havza TSO Başkanımız Erkan Acar ile yapılan uyum çalışmalar neticesinde geldiğimiz noktadır. O gün yapılan işbirliğinin meyvelerini bu gün topluyoruz. İlçemiz artık göç veren değil göç alan ve geleceğe daha emin adımlar ile ilerleyen önü açık bir ilçe. İlçemiz için yapılacak her hayırlı işte Havza Belediyesi her zaman işbirliğine açık oldu ve bundan sonrada olacaktır.”dedi.

Havza TSO Yönetim ve Meclisinden Başkan İkiz’e Ziyaret