Haberler

Muhtar Hacı Uzun’a Taziye Ziyareti

9 Haziran 2022 Perşembe 10:17

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve muhtarlar geçtiğimiz günlerde oğlunu toprağa veren Havza Muhtarları Derneği Başkan Yardımcısı ve Karageçmiş Mahallesi Muhtarı Hacı Uzuna taziye ziyaretinde bulundular.

Muhtar Hacı Uzun’a Taziye Ziyareti

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve muhtarlar geçtiğimiz günlerde oğlunu toprağa veren Havza Muhtarları Derneği Başkan Yardımcısı ve Karageçmiş Mahallesi Muhtarı Hacı Uzun'a taziye ziyaretinde bulundular.

Ankara’da çalışan ve geçtiğimiz günlerde geçirmiş olduğu beyin kanaması neden ile Ankara’da tedavi gördüğü hastanede 44 yaşında hayatını kaybeden oğlu Mevlüt Uzun’u toprağa veren Havza Muhtarları Derneği Başkan Yardımcısı ve Karageçmiş Mahallesi Muhtarı Hacı Uzun'u Karageçmiş Mahallesindeki evinde ziyaret eden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, MHP İlçe Başkanı Ferhat Gültekin, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin ve muhtarlar taziyelerini bildirdiler.

Ziyarette Merhum Uzun için Yasin-i Şerif okunup dua edildi.

Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin; “Değerli abimi, başkan yardımcım ve muhtarımız Hacı Uzun’a ve ailesine Allah’tan sabır, Merhum kardeşimize Cenab-ı Mevla’dan rahmet diliyorum. Her zaman yanlarındayız.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise; “Öncelikle kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli Uzun ailesine baş sağlığı diliyorum. Allah’tan geldik yine O’na döneceğiz. Kıymetli muhtarımızın acısını paylaşıyor ve sabırlar diliyorum.”dedi.

Havza Muhtarları Derneği Başkan Yardımcısı ve Karageçmiş Mahallesi Muhtarı Hacı Uzun ziyaretten ötürü teşekkür ederek “Bizlerin acısına ortak olarak acımızı paylaşan ve taziyelerini bildiren herkesten Allah razı olsun.

Muhtar Hacı Uzun’a Taziye Ziyareti
Muhtar Hacı Uzun’a Taziye Ziyareti