Haberler

Havza Osb’nin Yeni Yatırımcılarından Başkan Özdemir’e Ziyaret

19 Aralık 2022 Pazartesi 15:04

Havza Organize OSBde 80 milyon liralık yatırım kararı alan Acar Emprime Firması sahibi Murat Arık ile Sedat Arık ve Ercan Güler Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemiri ziyaret ettiler. Havza Belediye Başkanı Özdemir; Havza Belediyesi olarak ilçemize yatırım için gelen tüm iş insanlarımıza kapılarımız açık.dedi.

Havza Osb’nin Yeni Yatırımcılarından Başkan Özdemir’e Ziyaret

Havza Organize OSB’de 80 milyon liralık yatırım kararı alan Acar Emprime Firması sahibi Murat Arık ile Sedat Arık ve Ercan Güler Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler. Havza Belediye Başkanı Özdemir; “ Havza Belediyesi olarak ilçemize yatırım için gelen tüm iş insanlarımıza kapılarımız açık.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Havza OSB’de tekstil ve emprime baskı üzerine imalat yapacak olan iş insanı Murat Arık tarafından Havza Belediye Başkanı Özdemir’e yapılacak yatırım hakkında bilgiler verildi.

Acar Emprime Firması sahibi Murat Arık Havza OSB’de; “Yapılan başvurumuz sonrası yer tahsisi gerçekleşti. 80 milyon liralık bir yatırım yapmayı planlamaktayız ve firmamız üretime başladığından 80 ila 100 arasında istihdam sağlamayı hedeflemekteyiz.  Tesisimiz 5000 metrekare kapalı üretim alanına sahip olacak. Havza OSB sunduğu imkanlar ve idarecilerin yakın ilgisi ile ilgilimiz çekti. Özellikle nakliye konusunda Havza OSB yatırımcılara cazip imkanlar sunmakta.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Havza OSB’ye yatırım kararı alan Acar Emprime Firması sahibi Murat Arık ve beraberindekilere teşekkür ederek; “Hem ilçemizin hem de ülkemizin kalkınması için üretime ve istidama ihtiyacı var. Bu bağlamda yapılacak olan bu yatırım bizler için büyük önem arz etmekte. Havza Belediyesi olarak ilçemize yatırım için gelen tüm iş insanlarımıza kapılarımız açık.  Havza OSB ilçemizin geleceği ve bizlerde bu bilinç ile çalışmaktayız. Bir kez daha ilçemize yatırım yapma kararı alan değerli iş insanlarımızı tebrik ediyor, yapacakları yatırımın öncelikle kendilerine, ilçemiz, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.