Haberler

Havza Belediye Meclis Üyesi Gümüştekin’in Acı Günü

14 Temmuz 2021 Çarşamba 15:44

Havza Belediyesi Meclis Üyesi Mahmut Gümüştekinin babası Hafız Ahmet Gümüştekin hayatını kaybetti. Cenaze törenine katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Gümüştekin ailesine baş sağlığı diledi.

Havza Belediye Meclis Üyesi Gümüştekin’in Acı Günü

Havza Belediyesi Meclis Üyesi Mahmut Gümüştekin’in babası Hafız Ahmet Gümüştekin hayatını kaybetti. Cenaze törenine katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Gümüştekin ailesine baş sağlığı diledi.

Havza Belediyesi meclis üyelerinden Mahmut Gümüştekin’in 92 yaşında olan ve evinde hayatını kaybeden babası Hafız Ahmet Gümüştekin için cenaze töreni düzenlendi.

Merhum Gümüştekin Kevser Camii'nde kılınan cenaze namazı ve dualarla ilçe mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

Cenaze törenine Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, esnaf odalarını başkanları,  mahalle muhtarları ve Gümüştekin ailesinin yakınları katıldı.

Cenaze törenine katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Değerli bir mesai arkadaşımız Mahmut Gümüştekin’in acısını yürekten paylaşıyorum. Hafız Ahmet Gümüştekin amcamıza Allah’tan rahmet değerli Gümüştekin ailesine de sabırlar diliyorum.” Dedi.

Havza Belediyesi Meclis Üyesi Mahmut Gümüştekin ise gerek cenazeye katılarak gerek ise arayarak taziyelerini bildiren herkese teşekkür ederek; “Sayın Belediye Başkanımız başta olmak üzere acı günümüzde bizler ile birlikte olan herkese şahsım ve ailem adına teşekkür ederim.”dedi.

Havza Belediye Meclis Üyesi Gümüştekin’in Acı Günü